אודות המועדון

מועדון ההטבות של הסתדרות המורים


360o מציע לכם מעגל שלם של הטבות וחוויות מחדשות ומתחדשות המקיפות את כל תחומי החיים ומותאמות במיוחד עבור ציבור המורים בישראל.

אנחנו, ב - אשמורת 360o , מאמינים שחיים עשירים הופכים אותנו לבני אדם שלמים ומאושרים יותר, כאלה שיש להם יותר מה לתת, לעצמם, למשפחה ולתלמידים בבית הספר.

אשמורת 360o נועדה להעשיר ולרענן את החיים, והינו הגרסה המעודכנת והמשודרגת של "מועדון אשמורת". אתם מוזמנים אלינו בכל פעם שמתחשק לכם להתחדש, לתת לעצמכם מתנה, לצאת לבילוי או לקחת פסק זמן, וליהנות ממגוון רחב של אפשרויות.

משקארד הינו מועדון צרכנות בלעדי, גדול ומוביל להתיישבות העובדת: קיבוצים, מושבים ועובדי התעשייה הקיבוצית. המועדון מבית משקי הקיבוצים וקבוצת ישראכרט הושק בשנת 2015 ומביא לידי ביטוי את כוח הקניה הגדול של ההתיישבות העובדת.

המועדון מונה עשרות אלפי חברים ומעניק מגוון רחב של הנחות, הטבות ותועלות בעולמות תוכן רבים. אנו משקיעים מחשבה רבה בבחירת בתי העסק המתאימים לסקטור - על מנת לאפשר לחברי המועדון ליהנות מעולם עשיר של הטבות מסובסדות החוסכות כסף באלפי בתי עסק ברחבי הארץ.

מי יכול להצטרף למועדון?

כל מי שכתובתו בקיבוץ ובמושב

עובדי התעשייה הקיבוצית

הטבות המועדון

אנו נותנים לתושבי הקיבוצים וההתיישבות העובדת סל הטבות והנחות מותאם במיוחד, ובוחרים בקפידה את בתי העסק המתאימים הן מבחינת מיקום, סוג, וצרכיהם של קהל החברים.
חברי מועדון משקארד זוכים ליהנות מהטבות משמעותיות במגוון תחומים, החל ממזון, צרכנות, דלק, רכב, ביטוח; ועד לתיירות, תרבות, פנאי, אטרקציות שונות ועוד. עבור לעמוד ההטבות >>

אינסוף הנחות בלעדיות

הנחות בלעדיות ברשתות מזון מובילות.

הנחה קבועה ובלעדית על דלק.

הטבות מסובסדות ושוברים מוזלים למסעדות, ארוחות בוקר, סרטים, הופעות, חופשות, פעילויות פנאי ובידור, אטרקציות, תיירות בארץ ובעולם ועוד.

הנחות ברכישת רכבים, מחירים מיוחדים לביטוח רכב ועוד.

מגוון הנחות באלפי בתי עסק מובילים ובעשרות רשתות ברחבי הארץ.

מבצעי השבוע - בכל שבוע הטבות חדשות ומיוחדות.

כרטיס אחד ואינסוף יתרונות

משקי הקיבוצים וקבוצת ישראכרט שמו להם למטרה למצות את הערך האסטרטגי המוסף לחברי הקיבוצים ולסקטור ההתיישבותי בכלל, וליצור את אחד ממועדוני החברים המובילים במדינה.

לקוחות משקארד מוזמנים לבחור בכרטיס המתאים להם וליהנות גם מכל העולמות שמציעה חברת ישראכרט..

מגוון כרטיסים לבחירה, תוכל לבחור את הכרטיס שמתאים לך.

כרטיס אשראי המותאם לשימוש בטוח בארץ ובחו"ל.

כרטיס חכם עם צ'יפ לשימוש בטוח בחו"ל ובקרוב גם בישראל.

פטור מדמי כרטיס.

מעבר אוטומטי של הוראת קבע מכרטיס קיים לבקשת הלקוח.

* לקוחות שיש בידם כרטיס לוגו חברים, שייכים למועדון משקארד ללא שינוי בתנאי הכרטיס.

הצטרפו עכשיו למועדון והתחילו ליהנות מהכרטיס המוביל בשוק הצטרף עכשיו